ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Amirimle Sohbet" Projesi

"Amirimle Sohbet" Projesi

   Müdürlüğümüz Mesleki Tanıtım ve Yöneltme Komisyonu tarafından yürütülen "Amirimle Sohbet" Projesi kapsamında, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrenci komisyonu ve ilçe komisyon üyemiz Atilla UZUN tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Burhan AYCAN ile bir röportaj gerçekleştirildi.

   Yapılan röportaj esnasından Burhan AYCAN öğrencilerimize;"Birçok dil bilen insanlara ihtiyacımız olduğu, mutlaka bir alanda uzmanlaşmamız gerektiğini,çağımızda Sosyal Bilimlere daha ağırlık verilmesi gerektiğini, spor ile meşgul olunmasının önemli olduğunu, kendi ilgi alanlarınız, yetenekleriniz, hoşunuza giden, mutlu olacağınız meslekler varsa bunu tercih etmenizin öncelikli olduğunu, her mesleğin insana hizmet ettiğini, bu meslekleri yaparken de insanların mutluluğunu esas alarakyaptığınız zaman, kendşnşzşb haz alacağımızı ve utlu olacağımızı, hizmetten yararlanan insanların da mutlu olmasını sağlayacağımızı. " söyledi.

17-04-201717-04-201717-04-2017

   

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.