ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Madde Kullanım Bozukluğunda Genel Yaklaşım” Konferansı Düzenlendi.

 “Madde Kullanım Bozukluğunda Genel Yaklaşım” Konferansı Düzenlendi.

  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Akyurt Toplum Sağlığı Merkezi ile birlikte Akyurt’ta “Madde Kullanım Bozukluğunda Genel Yaklaşım” adlı konferansı düzenledi.
  Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’ndaki konferansa Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Burhan AYCAN,Jandarma Komutanı J.Yzb. Serkan ÖZKAN, İlçe Emniyet Müdürü Özkan DEMİRAĞ, Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Önder Özen, idareci ve öğretmenler katıldı.

   Ufuk Üniversitesi Hastanesinden Psikiyatri Uzmanı Yard. Doç Dr. Ahmet Gül konferansta çocukların ve gençlerin uyuşturucu madde kullanımında en çok çevreden etkilendiklerini, mevcut çevrenin değiştirilerek madde bağımlılığının azaltılabileceğini ve dış görünüşüyle bazı insanların madde bağımlısı olduğunun anlaşılabileceğini ifade etti.. Yard. Doç Dr. Ahmet Gül, madde ve madde bağımlılklarını tanıma ile çözüm ve kurtulma yollarını anlattı.

07-06-201707-06-201707-06-201707-06-2017

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.