ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

JUDONUN İNCİLERİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

JUDONUN İNCİLERİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

11-01-201611-01-201611-01-2016

    

             2015 yılı Ankara Liseler Arası Judo Turnuvası yapıldı. Turnuva sonrasında 21 Aralık 2015 günü Akyurt Halk Eğitim Merkezi Mdr. Yrd. Zülküf ŞİMŞEK, İlçemiz judo sporcuları antrenörü Nihat OBA ve yetiştirdiği öğrencileri Zakir İhsan OBA ve Aşiyan DURGUT; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Burhan AYCAN´ı ziyaret ettiler. Bu ziyaretlerinde antrenör Nihat OBA, öğrencilerinin gösterdiği çalışmaları ve başarıları hakkında bilgi verdi. Ayrıca Akyurt Halk Eğitim Merkezinin Akyurt’ta sporun gelişmesi ve yaygınlaşmasında ciddi destek verdiğini ifade ettiler. 

       2015 yılı Ankara Liseler Arası Judo Turnuvası 1. Olan Zakir İhsan OBA ve 2. olan Aşiyan DURGUT´u İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Burhan AYCAN tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Bu Başarıların ilçemiz adına bir gurur kaynağı olduğunu ifade ederek, bu gibi başarıların diğer öğrencilerimize de örnek olması temennisinde bulundu. Sporun ilçemizde yaygınlaşması ve kabul görmesi için ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini beyan etti.

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.