ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI İLE DAEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

   

   12 Şubat 2016 günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan AYCAN başkanlığında yapılan toplantıya, Akyurt İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muammer ŞİMŞEK, İş Sağlığı Ve Güvenliği alanında sorumlu Memur Bilal Hilmi YAPAK ve İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı Ali KIRDAGÜL katılım sağlamışlardır.

        Toplantıda, okullar da iş sağlığı ve güvenliği konuları konuşuldu. Okullarımız da yapılan çalışanlarımız ve ücretli öğretmen arkadaşlarımıza vermiş olduğumuz seminerlerin faydalarından bahsedildi. II. Dönem de aynı şekilde seminerler verilmesi gerektiği, iş sağlığı ve güvenliği konuları hakkında hem çalışanları, hem ek ders karşılığı derse giren ücretli öğretmenleri, hem de öğrencileri bilgilendirmenin gerekli olduğunun önemi vurgulandı. İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı Ali KIRDAGÜL, I. Dönemde olduğu gibi II. Dönemde de tüm okulları gezerek, iş sağlığı ve güvenliği açısından okullarımızın uygun olup olmadığını kontrol ederek eksiklikleri tamamlamaları için yardım edeceğini belirtti. 

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.