ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNSAN HAKLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İNSAN HAKLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

 01-02-201601-02-201601-02-201601-02-2016

İNSAN HAKLARI VE DEMOKRASİ HAFTASI

Akyurt Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü personeli Eğitmen Barış DEMİRBAŞ tarafından Dünya İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası dolayısı ile Bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası nedeniyle, İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nin yayınlandığı 1948 yılından bu yana Aralık ayında etkinliklerin düzenlendiği ve bu sebep ile ilçemizde de İlçemiz personeli için insan hakları hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

            Akyurt Belediyesi Kültür Merkezi Necip Fazıl Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda İlçe Kaymakamı Tuğba YILMAZ, Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, İlçe Garnizon Komutanı A. Taner DEMİROĞLU,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan AYCAN, İlçe Emniyet Müdürü Özkan DEMİRAĞ,  Akyurt Belediyesi Basın – Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet KURD, Akyurt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz M. Salih EMANET, Şube Müdürleri, Okul Müdürlerimiz ve diğer personelimiz ve yer almışlardır.

            Akyurt Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü personeli Eğitmen Barış DEMİRBAŞ, dünyada ve ülkemizde insan hakları konusunda atılan adımları, geri kalmış bölgelerde insan haklarının ne derece uygulandığını, insanın doğuştan ve sonradan kazandığı hakları anlattı.

 

            Toplantı Kısa bir Sinevizyon sunumu ile sona erdi.

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.