ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Programı Kozayağı Köyü İlkokulunda Yapıldı

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası nedeniyle Program düzenlendi.Kozayağı Köyü İlkokulunda düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan KALELİ,Okul  Müdürleri ile öğretmen ,öğrenci ve veliler katıldılar.
İlköğretim Haftası Programı Kozayağı Köyü İlkokulunda Yapıldı

İlköğretim Haftası Kutlama Programıİlköğretim Haftası Kutlama Programıİlköğretim Haftası Kutlama Programıİlköğretim Haftası Kutlama Programıİlköğretim Haftası Kutlama Programıİlköğretim Haftası Kutlama Programıİlköğretim Haftası Kutlama Programıİlköğretim Haftası Kutlama Programı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından başlayan programda kısa bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan KALELİ ,geleceğimizi emanet edeceğimiz sevgili öğrenciler ve değerli velilerimiz yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın sevincini ve heyecanını birlikte yaşamaktan mutluluk duyduğunu, Her yeni başlangıcın yeni bir umut olduğunu belirterek 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Kaleli,aileden sonra en önemli eğitim kurumun okullar olduğunu ,bir ülkenin ilerlemesinde ve kalkınmasında eğitimin çok önemli olduğu vurguladı.Okulların bilgi aktaran kurumlar olmasının yanında ayrıca birlikte yaşama alışkanlığını kazandıran saygı,sevgi,yardımlaşma ve dayanışma gibi değerlerin kazandırıldığı birer kültür merkezi olması gerektiğini ifade eden Kaleli,2014-2015 Eğitim Öğretim yılının sevgı,saygı,hoşgörü,başarı ve mutluluk dolu bir yıl olması temennisiyle konuşmasını bitirdi.

Programın devamında Öğrenciler okudukları şiirler ve hazırladıkları çeşitli etkinliklerle okulun,okumanın,eğitim ve öğretimin önemine vurgu yaptılar.Ayrıca Akyurt Belediyesi Halk Oyunları Ekibi hazırlamış oldukları oyunları sergilediler.Öğrencilerin hazırlamış oldukları etkinlikler izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

 

 

 

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.