ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemize Atanan Öğretmenler ile Tanışma Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan KALELİ,illerarası tayin ve Eş durumu özründen ilçemize atanan öğretmenlerle tanışma toplantısı düzenlendi.
İlçemize Atanan Öğretmenler ile Tanışma Toplantısı Yapıldı

İlçemize Yeni Atanan Öğretmenlerle Tanışma Toplantısı Yapıldıİlçemize Yeni Atanan Öğretmenlerle Tanışma Toplantısı Yapıldıİlçemize Yeni Atanan Öğretmenlerle Tanışma Toplantısı Yapıldıİlçemize Yeni Atanan Öğretmenlerle Tanışma Toplantısı Yapıldı

      17-09-2014 tarihinde yapılan toplantıda öğretmenlerin kendilerini tanıtmasından sonra konuşmasına başlayan Hasan KALELİ, İlçemize hizmet noktasında karşılıklı güven duygusu içerisinde elimizden gelen her şeyi yapmamız gerektiğini ifade etti. Hasan KALELİ birlikte çalışacağımız arkadaşlarımıza her zaman destek olacağımızı,her türlü sıkıntınızda yanınızda olduğumuzu beraber hizmet edeceğimiz arkadaşlarımızın bize her zaman ulaşabileceğini bilmenizi isterim dedi.

Hasan KALELİ okullarımızı birer taş binadan ibaret görmeyip öğrencilerimize bir ruh,kimlik ve kültür katmalıyız bu değerler üzerinden  çalışmalar yapmalıyız.Öğrencilerimiz zekalarını işlediğimiz birer zeka makinesi değil,ruhlarını işlediğimiz bir insan olsunlar .Daha farklı yaklaşımla okullarımıza bir kültür bir kimlik kazandıralım,öğrencilerimizin hem zekalarını işleyelim hem de ruhlarını işleyerek onlara şahsiyet ve karakter kazandıralım dedi.

 Toplantıda söz alan öğretmenler isteklerini,beklentilerini ve önerilerini sundular. Akyurt’a çok çabuk alıştıklarını ve sıcak,samimi bir ortam olduğunu belirten öğretmenler ilk kez, göreve başladığımız bir yerde bu şekilde güzel bir karşılama olduğunu bu durumdan çok memnun olduklarını  dile getirerek teşekkür ettiler.

      İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan KALELİ, ilçemizde göreve yeni başlayan öğretmenlerinde bundan böyle ilçemizde eğitim adına her türlü çalışmada gerekli sorumluluğu alacakları, fedakarlık gösterecekleri ve katkı sağlayacakları inancında olduğunu ifade ederek öğretmenlere yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

 

      İyi dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.