ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Üniversiteye Giriş ve TEOG Sınavları Tercih Danışma Bürosu Kuruldu

LYS,YGS ve TEOG Sınavlarına giren öğrencilerimize ve velilerimize danışmanlık yapmak için Prof.Dr.Nusret Fişek Sağlık Meslek Lisesinde ´´Tercih Danışma Bürosu´´kuruldu.
İlçemizde Üniversiteye Giriş ve TEOG Sınavları Tercih Danışma Bürosu Kuruldu

Tercih Danışma Ofisi KurulduTercih Danışma Ofisi KurulduTercih Danışma Ofisi KurulduTercih Danışma Ofisi KurulduTercih Danışma Ofisi KurulduTercih Danışma Ofisi Kuruldu

 

   LYS,YGS ve TEOG Sınavlarına giren öğrencilerimize ve velilerimize tercih işlemlerinde danışmanlık yapmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan KALELİ´nin koordinasyonunda  ilçemiz okularında görevli Rehberlik alanı Öğretmenleri Yalçın AKYILDIZ,Serhaddin KILIÇARSLAN,Merve YALÇIN ve Betül DURMAZ ÜNAL´ın danışmanlık yaptığı ´´Tercih Danışma Bürosu´´kuruldu.

   Tercih Danışma Bürosu ile ilgili bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan KALELİ,öğrencilerimizin geleceklerinin belirlendiği bu sınavlarda başarılı olmanın yanında tercih işlemlerininde yerleştirme başarısında önemli olduğunu belirterek bu anlamda öğrenci ve velilerimize profesyonel destek sağlamak için,hata yapmalarını önlemek için´´Tercih Danışma Bürosu´´kurduklarını ifade etti.Hasan KALELİ velilerimizin mutlaka danışma bürosuna müracaat etmelerini, bunun çocukların gelecekleri açısından son derece önemli olduğunu belirtti.

   Tercih için okula gelen velilerimiz ve öğrencilerimiz kendilerine  ilk defa böyle bir hizmetin sunulduğunu Danışmanlık Ofisinin çok faydalı olacağını,özellikle ilçe merkezinde bir okulda olmasının ulaşım açısından da işlerini kolaylaştırdıklarını belirterek duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

   Rehberlik Alanı Danışman öğretmenlerimiz Temmuz ayı boyunca hafta içi  9:00-17:00 saatleri arasında öğrencilerimize ve velilerimize  hizmet verecektir.

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.