ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TOKİ ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TOKİ ORTAOKULUNU  ZİYARET ETTİ

21-12-201521-12-201521-12-2015

TOKİ ORTAOKUL ZİYARETİ                  

 

                      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Burhan AYCAN ve şube müdürümüz Kenan ÇİÇEK, 30 KASIM 2015 günü, Akyurt TOKİ Ortaokulunu ve bünyesinde eğitim öğretim faaliyetini sürdüren Akyurt Anadolu Lisesini ziyaret etmiştir. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Okul Yöneticileri Mustafa DENİZ ve ATİLLA UZUN´dan okul hakkında bilgi aldı. Daha sonra okulun öğretmenleri ile bir araya gelerek sohbet edildi. Okuldaki eğitim öğretim durumları, okuldaki disiplin, okulun başarı durumu ve yapılan faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı. Okulda sosyal etkinliklere ve eğitim Faaliyetlerine önem verdiklerini, okulda bir eğitim köşesi oluşturduklarını ifade ettiler. 

    Öğretmenler,  Anadolu Lisesinin de kendi binalarında eğitim yaptığından dolayı Anadolu Lisesinin başka ve bağımsız bir binaya taşınmasının daha uygun olacağını dile getirdiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan AYCAN, bu taleplerini dinledikten sonra taleplerin karşılanması hususunda gerekli çalışmaların yapılacağını ve Anadolu Lisesini başka bir binaya, bağımsız bir mekana taşımanın gayretinde olacağını ifade etti. 

 

 

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.