ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan KALELİ tarafından karne mesajı yayınlandı.

  2014-2015 yılı eğitim öğretim 1.dönemi 23 Ocak Cuma günü alınacak karneyle sona erecek olması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan KALELİ tarafından karne mesajı yayınlandı.  
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan KALELİ tarafından karne mesajı yayınlandı.

 

Saygıdeğer Öğretmenler, Değerli Veliler ve Sevgili Öğrenciler,

 

Oldukça yoğun ve yorucu bir çalışma döneminden sonra 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini  tamamlamış bulunmaktayız. 23 Ocak 2015 Cuma günü okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okullarında eğitim gören toplam 6.280 öğrencimiz karnelerini alarak yarıyıl tatiline girdiler.

 

Ülkemizin ve Akyurt’umuzun geleceğinin teminatı olan öğrencilerimizin  sağlıklı, mutlu, çevresine duyarlı, özgüveni tam, sorumluluk bilincine ve manevi değerlerine sahip bireyler olması için  hep birlikte büyük bir gayretin içerisindeyiz. 

 

Değerli Öğretmenler,

 

 İlçemizin eğitim kalitesinin yükseltilmesi, başarı seviyesinin artırılması ve özgüvenini kazanmasında göstermiş olduğunuz gayret ve özverili çalışmalarınızdan dolayı şahsım ve kurumum adına dolayı sizlere şükranlarımı sunuyorum. Hayallerimiz, hedeflerimiz ve güzel yarınlar için sizlerle birlikte yan yana yürümekten onur duyduğumu belirtmek isterim. Kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırabileceğiniz bu zaman dilimini sağlıklı ve mutlu bir şekilde geçirmenizi diliyorum. 

 

Kıymetli Anne-babalar, 

 

           Bir eğitim-öğretim yarıyılının sonunda çocuklarımız gayretlerinin karşılığı olan karnelerini alacaklar.  Bu süreç içerisinde göstermiş oldukları performans ve başarıya göre kiminin notları yüksek, kiminin de düşük olacaktır. Şunu da özellikle belirtmek istiyorum çocuklarınızı sadece karne notlarıyla değerlendirmek yerine onların hayatta başarı gösterebileceği, başka alanlar da olduğunu fark etmesine imkân tanıyın. Kültürel, sportif ve sanatsal etkinliklerde göstermiş oldukları başarıları da dikkate alarak farklı yeteneklerini keşfetmesine yardımcı olun. En önemlisi de en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın milli ve manevi değerlerine bağlı merhamet, saygı,sevgi,hoşgörü gibi insani vasıflara sahip bireyler olarak yetişmesi için gayret gösterelim.

 

 Sevgili Öğrenciler,

 

Yarınlarımızı emanet edeceğimiz siz değerli öğrencilerimiz sizler de bir dönem boyunca çalışmanızın, gayretinizin karşılığı olarak bugün karnelerinizi aldınız.İstediği sonuçları alanlar olduğu gibi beklediği notu alamayanlar da olacaktır.Sonuç ne olursa olsun hiçbir zaman azminizi ve şevkinizi kaybetmeden çalışmalarınıza devam edin.Bizim bütün çabamız sizlerin iyi bir eğitim alarak, vatanını milletini seven,ailesine,yaşadığı topluma faydalı,huzurlu ve mutlu bireyler olarak yetişmesi içindir.İkinci döneme dinlenerek daha enerjik ve hazır halde gelmenizi ümit ediyor şimdiden mutlu,huzurlu ve verimli bir tatil dönemi geçirmenizi diliyorum.

 

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.