ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eylül Ayı Muhtarlar Toplantımızı

Eylül Ayı Muhtarlar Toplantımızı

     Kaymakamımız Osman ALTIN başkanlığında; 25.09.2017 gün ve saat 14.00´de Kaymakamlık Konferans Salonun da İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Burhan AYCAN, İlçe Daire Amirleri ve Muhtarların katılımı ile değerlendirme toplantımız gerçekleşmiştir.   Gündem maddelerini kapsayan konularla ilgili Daire Amirlerinin yapmış oldukları bilgilendirmelerde; 2018-2019 Eğitim Öğretim dönemindeki okulların fiziki yeterliliği ve öğretmen eksikliklerinin giderilmesi, İlçemizin genel asayiş ve sağlık hizmetlerinin konularının görüşüldüğü, kaçak hayvanlarla ilgili gerekli denetimlerin daha sıkı takibi yapılarak cezai işlem uygulanacağının, Çarşamba, Cumartesi ve Pazar tatil günlerinde avcılık yapılabileceğini           
 

    Muhtarlarımıza Av Sezonunun açılması ve av hayvanları ile ilgili bilginin verildiği, Keklik salımının yapıldığı bölgelerde keklik avının yasaklanması ve çekirge gibi böceklerle mücadele amaçlı Av Komisyon Kararlarının değerlendirilmesi gerektiği ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır.    Ayrıca Enerjisa Yatırım Bölümünden gelen yetkililer Mahalle Muhtarlarımızın Mahallelerinde yaşanan elektrikle ilgili yaşanan sıkıntı ve sorunlarının notunu alarak ilgili birimlerine ileteceklerini bildirmişlerdir.   Kaymakamımız ALTIN; toplantıda görüşülen çeşitli konuların kurumlarımızın üzerine düşen görevlerini yerine getirerek ufak ya da büyük demeden tüm sorunlarımızın takibinin yapılacağının vatandaşımızın meselelerine öncelik verilerek çözümü için konunun takibinin sağlanılacağını belirtmiştir. Muhtarlar Toplantısı kapsamında muhtarlarımızla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek toplantıyı sonlandırmıştır.

10-10-201710-10-201710-10-2017

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.