ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ AKYURT AMİRLERİNİ MİSAFİR ETTİ

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ AKYURT AMİRLERİNİ MİSAFİR ETTİ

23-02-201623-02-201623-02-201623-02-201623-02-2016

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ AKYURT PROTOKOLUNU MİSAFİR ETTİ

            Kaymakamımız Tuğba YILMAZ, Belediye Başkanımız Gültekin AYANTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan AYCAN, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Daire Amirlerimiz; İlçe Emniyet Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

Akyurt İlçe Emniyet Müdürü Özkan DEMİRAĞ; İlçe Kaymakamı Tuğba YILMAZ, Belediye Başkanımız Gültekin AYANTAŞ, Akyurt İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen A. Taner DEMİROĞLU,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan AYCAN, Akyurt Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Dilek DÜLGER, Ak Parti Akyurt İlçe Başkanı Veysel FIRAT,  Akyurt Belediyesi Meclis Üyeleri, ilçedeki diğer resmi kurum amirlerini, AKSİAD Yönetim Kurulu Üyelerinden Sn. Ertekin ŞAN ve Sn. Metin GÜLEÇ’i  Emniyet Müdürlüğü Misafirhanesinde ağırladı.

            Emniyet Müdürü DEMİRAĞ, Akyurt’un idarecilerini misafir etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtirken “Akyurt Türkiye’nin en sakin ilçelerinden bir tanesi. Bu güzel ilçede görev yapmak tüm personelimiz ve benim için güzel bir duygu. Siz değerli misafirlerimize davetimize geldiğiniz için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

            Belediye Başkanımız Gültekin AYANTAŞ ise sohbet sırasında “Her hafta fabrikalara Perşembe günleri birlikte gittiğimiz emniyet müdürümüz, bu hafta bizi davet etti. Kendisine teşekkür ediyorum. İlçemizde tüm bu idari birimlerin uyum içinde olması, Akyurt için çok önemli. Bu birlikteliğin, uyumun artarak devam etmesini diliyorum. Değerli müdürümüze bu davet için ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

İlçe Kaymakamı Tuğba YILMAZ, Emniyet Müdürümüze yeni görevinde başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiler.

 

            Emniyet Müdürümüz tarafından, teşkilatları ve çalışmaları hakkında bilgiler verilmiş olup Kaymakamımız, diğer misafirler polislerle birlikte öğle yemeği yemişlerdir.

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.