ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Daire Amirleri ve Muhtarlar ile Değerlendirme Toplantısı

Daire Amirleri ve Muhtarlar ile Değerlendirme Toplantısı

   Kaymakamımız Osman ALTIN başkanlığında; İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Burha AYCAN , İlçe Daire Amirleri ve Muhtarların katılımı ile değerlendirme toplantımız gerçekleşmiştir.  
   İlçe Kaymakamımızın muhtarların ve kurum amirlerinin Mübarek Ramazan Ayını kutlayarak başlamış olan toplantı da; İlçemizin genel durum değerlendirmesi ile ulaşılan hedeflerin ve ulaşılamayan hedeflerin ayrıştırılarak takibinin sağlanmasını, devletimizin imkanlarını seferber ederek sorunların giderilmesi için gerekli çalışmaların yürütüleceğini, İlçemize ait tespit edilen sorunların, vatandaşlarımızın sıkıntılarının en elzeminden başlayarak harekete geçirilip bu sorunların ve sıkıntılı durumlar var ise de en aza indirilmesinin hedeflenmesi gerektiğini belirtmiştir.     Toplantı da görüşülen çeşitli konuların çözümü için ilgili kurumlarla gerekli yazışmaların yapılarak konunun takibinin sağlanmasına karar verilerek toplantı sonlandırılmıştır.

16-06-201716-06-2017

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.