ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CUMHURİYETİMİZİN 92. YILINI İLÇEMİZDE KUTLADIK

Türkiye Cumhuriyetinin 92. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle  Akyurt Cumhuriyet Meydanında kutlama programı yapıldı.
CUMHURİYETİMİZİN 92. YILINI İLÇEMİZDE KUTLADIK

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

         Türkiye Cumhuriyetinin 92. kuruluş yıl dönümü kutlamaları;

       Kaymakamımız Sayın Tuğba YILMAZ, 29 Ekim 2015 tarihinde saat  10:00 ´da  kaymakamlık makamında tebrikleri kabul etti. Saat 10:20´de ise Tören Alanına gfeçilerek kutlama tören programı gerçekleştirildi. Programa; ilçemizdeki okullardan öğrenciler bayraklarıyla, flamalarıyla katılarak cumhuriyetimizin coşkusuna ortak oldular. İdari amirler, Siyasi Partilerin ilçemizdeki temsilcileri, Ankara Seğmen ekibi ile vatandaşlar da kutlamalara katılım gösterdiler.

      Tören programı, saat 10:20´de Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm aziz şehitlerimizin manevi huzurlarında 1 dakikalık saygı duruşuyla başladı.İstiklal Marşımızın söylenmesinin ardından Kaymakamımız Sayın Tuğba YILMAZ, Garnizon Komutanı  Sayın Ramazan ERSÖZ,Belediye Başkanı Sayın Gültekin AYANTAŞ halkın ve öğrencilerin bayramını kutladılar.

      Kaymakamımız Sayın Tuğba YILMAZ;kardeşliğin,birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan günün anlam ve önemini belirtir konuşmalarını yaptılar.Öğrencilerimiz ise cumhuriyet temalı şiirler okudular. Akyurt Seğmen Ekibi de gösterilerini seyircilerin beğenisine sundu. Resmi geçit töreninin ardından program sona erdi. 

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.