ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BÜĞDÜZ İLK/ORTAOKULU´NA ZİYARET

BÜĞDÜZ İLK/ORTAOKULU´NA ZİYARET

               SEMİNER DÖNEMİ BÜĞDÜZ İLK/ORTAOKULU´NA ZİYARET

            İlçe  Milli Eğitim Müdürümüz Burhan AYCAN ve Şube Müdürü Kenan ÇİÇEK, okul ziyaretleri kapsamında Barmek ilk/ortaokulunu ziyaret ederek, yönetici ve öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerle istişare toplantısı yapan  Sayın Aycan, konuşmasında "Zor ve şerefli bir görevimiz var. Sevilerek yapılan her iş; başarı, başarı da beraberinde mutluluk getirir. Önemli olan faydalı olmak, insanımıza ve devletimize hizmet ederek milli ve manevi değerleri önemseyen mutlu bireyler yetiştirmektir" dedi.

          Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak imkanlarımız ölçüsünde okullarımızı iyileştirmek için çalışıyoruz. Müdürlüğümüzün kapıları sizlere her zaman açık. Herzaman öneri, teklif ve taleplerinizi herzaman bizlere iletebilirsiniz. 

              Ayrıca, bir eğitim öğretim yılını geride bıraktık, güzel bir sürc geride kaldı. Emeklerinizde dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Mesleki çalışmalarınızda başarılar diliyorum dedi.

19-06-2018

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.