ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİYLE SPOR VE OBEZİTE İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİYLE SPOR VE OBEZİTE İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI

19-01-201615-01-201615-01-201615-01-2016

 

 

     

            BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ İLE SPOR VE OBEZİTE İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI

             Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Burhan AYCAN, ilçemiz okulları beden eğitimi öğretmenleri ile 14 Ocak 2016 Perşembe günü toplantı yaptı.

              Toplantının bir diğer gündem konusu ise, spor faaliyetlerinde yaşanılan problemler ve  beden eğitimi öğretmenlerinin yaşadığı problemler ele alındı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Burhan AYCAN beden eğitimi öğretmenleri ve yaşanılan problemleri dinledikten sonra çözüm üretilmesi ve sorunların giderilmesi için üstümüze düşen görevi yapmaya hazırız dedi. Sporcular ve Lisans konularında yaşanabilecek sorunlar ele alındı. Akyurt İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Dr. Önder ÖZEN ile konu değerlendirildi. İlçe Sağlık Müdürlüğü olarak ve sağlık Bakanlığı politikaları çerçevesinde çözüm üretilip, ortak çalışma yapılması kararlaştırıldı. 

              Ayrıca toplantıda önemli bir konu olan  obezite hastalığı üzerinde duruldu. Obeziteye yol açan nedenler ve obeziteye karşı alınması gereken önlemler hakkında konuşuldu. Akyurt İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Dr Önder ÖZEN, konunu önemli olduğunu ve Milli Eğitim Müdürlüğünden desdek beklediklerini ifade etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Burhan AYCAN, bu konuyla yakından ilgilendiğini, gerekeni yapacaklarını ve herkesinde üstüne düşen görevi yapması gerektiğini vurguladı.

                Toplantının gündem maddeleri görüşüldükten sonra toplantı sona erdi.

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.