ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Barmek Ortaokulunda Tubitak Bilim Şenliği Fuarı ve Yıl sonu Sergisi Yapıldı.

İlçemiz Balıkhisar Mahallesinde bulunan Barmek Ortaokulunda Tubitak Bilim Şenliği Sergi açılışı yapıldı.
Barmek Ortaokulunda Tubitak Bilim Şenliği Fuarı ve Yıl sonu Sergisi Yapıldı.

 Barmek Ortaokulu Tubitak Bilim ŞenliğiBarmek Ortaokulu Tubitak Bilim ŞenliğiBarmek Ortaokulu Tubitak Bilim ŞenliğiBarmek Ortaokulu Tubitak Bilim ŞenliğiBarmek Ortaokulu Tubitak Bilim ŞenliğiBarmek Ortaokulu Tubitak Bilim ŞenliğiBarmek Ortaokulu Tubitak Bilim Şenliği

TUBİTAK Bilim Şenliği kapsamında ilçemiz Barmek Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan projelerin sergi açılışı 15 Mayıs 2015 Perşembe günü yapıldı. Sergi açılış programına Akyurt Kaymakamı Sayın Mustafa YİĞİT,Garnizon Komutanı,Belediye Başkanı Sayın Gültekin AYANTAŞ,İlçe Emniyet Müdürü,İl Milli Eğim Müdür Yardımcısı Sayın İrfan YURTDOĞAN,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan KALELİ,okul ve kurum müdürleri ile velilerimiz katıldılar.Projelerin hazırlanmasında danışmanlık yapan öğretmenler ve projeleri hazırlayan öğrenciler kurdukları standlarda misafirlere projelerini hakkında detaylı bilgi vererek uygulama da yaptılar.

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.