ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ARGE Görevlieri Değerlendirme Toplantısının İkincisi Yapıldı

      İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE biriminde  görevli Öğretmenler  ile Aylık olarak düzenlenen toplantıların ikincisi 25-02-2014 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan KALELİ başkanlığında Akyurt Nevzat Hüseyin Tiryaki Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde yapıldı.
ARGE Görevlieri Değerlendirme Toplantısının İkincisi Yapıldı

    Arge ToplantısıArge ToplantısıArge ToplantısıArge Toplantısı 

     İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan KALELİ açılış konuşmasının ardından  bir önceki toplantıda planlanan çalışmaların gerçekleşme durumu, yürütülen çalışmalar,Projeler ve yapılan faaliyetler hakkında görevli öğretmenlerden bilgi aldı.

     Hasan KALELİ,geride bıraktığımız süre içerisinde yapılan çalışmalardan dolayı görevli öğretmenlere teşekkür ederek aynı ciddiyet ve titizlikle planlı ve programlı bir şekilde çalışmaların devam etmesi gerektiğini belirtti.

    Hasan KALELİ,Spor Bakanlığı İle Protokol imzalandığını bu Protokol çerçevesinde ilçemizdeki Sosyal-Kültürel ve Sportif faaliyetlerin  daha etkin ve verimli bir şeklide yapılacağını belirtti.Mesleki Tanıtım ve Yöneltme çalışmaları kapsamında Meslek Liselerinin yaptığı çalışmaların sergilenmesi,tanıtılacak meslek gruplarından imkanlar dahilinde Uzmanlar ve Akademisyenlerin ilçemize davet edilerek kariyer günlerinin yapılacağını ifade eden Hasan KALELİ eğer mümkün olursa öğrencilerimize de Rehberlik Danışmanlık ofisi kurulabileceğini,Müdürlüğümüzün Web Sitesinde yayınlanan MESBİL linkinin etkin bir şeklide kullanılması için okullara bilgi verilmesini,Bireysel Sporların İlçemizin öğrenci sayısı en fazla okul olan  M.Akif Ersoy Okulu’nda pilot okul olarak başlatılacağını ve yaygınlaştırılmasının hedeflendiğini söyledi.

      ARGE biriminde görevli öğretmenler sorumluluğundaki konular hakkında bilgi paylaşımında bulunduktan sonra iyi dilek ve temennilerin ardından toplantı iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.