ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akyurt´ta Bir İlk Gerçekleşti

´´Dezavantajlı Gençlerde Temel Mesleki Eğitim Uygulamaları ve Öğretmenlikte Meslek Profil´inin Geliştirilmesi´´adlı projemiz Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibe verilmeye değer görüldü.
Akyurt´ta Bir İlk Gerçekleşti

Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından,2014 yılı Teklif Çağrısı Erasmus+ Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği Projeleri Başvuru döneminde Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu, ´´Dezavantajlı Gençlerde Temel Mesleki Eğitim Uygulamaları ve Öğretmenlikte Mesleki Profilin Geliştirilmesi´´ adlı proje, Türkiye Ulusal Ajansı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İnsan Kaynaklarını Geliştirme Programı (IPA) kapsamında kabul edilmiş ve hibe desteği almıştır. Hibe kapsamında, Nevzat Hüseyin Tiryaki Mesleki ve Anadolu Lisesi, Düzce Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bolu İzzet Baysal Mesleki Eğitim Merkezi’nden öğretmen, idareci ve kurum amirlerinden oluşan 36 katılımcı Haziran ayı içerisinde İspanya, İsveç ve Almanya´da 15 gün sürecek olan proje faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere yurt dışına gideceklerdir. Müdürlüğümüz tarafından, proje yönetim süreci hakkında belirli periyotlarla basına bilgi verilecektir.

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.