ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKYURT HEYETİ BÜYÜK ANADOLU TERMAL OTEL’DE

AKYURT HEYETİ BÜYÜK ANADOLU TERMAL OTEL’DE

AKYURT HEYETİ BÜYÜK ANADOLU TERMAL OTEL’DE

 

            Akyurt’un idarecilerinden oluşan heyet Büyük Anadolu Termal Otel’i ziyaret etti.

            18 Şubat 2016 günü yapılan ziyarette; Akyurt İlçe Kaymakamı Tuğba YILMAZ’ın yanı sıra Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, İlçe Garnizon Komutanı Üsteğmen Sn. A. Taner DEMİROĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan AYCAN, Akyurt Emniyet Müdürü Özkan DEMİRAĞ, Akyurt Devlet Hastanesi Müdürü Dr Dilek DÜLGER, Hastane Müdür Mümtaz ŞİMŞEK, Akyurt Banka Şube Müdürleri, Ak Parti Akyurt İlçe Başkanı Veysel FIRAT, Başkan Yardımcısı İlhan ŞENER, Belediye Özel Kalem Müdür Ahmet KURD,  Belediye Meclis üyeleri, İlçemizdeki kurumların amirleri ile AKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tekin ÇELİK, Üyelerinden Ayşegül Türksever YAYLACI,   Celalettin KELEŞ, Metin GÜLEÇ, Ertekin ŞAN ve Genel Koordinatör Serkan ÖZŞÖLEN yer aldı.

Büyük Anadolu Termal Otel’in işletmecisi Gün Emre İÇER, otel hakkında ziyaretçileri bilgilendirdi. İÇER, otelin daha çok Kongre Turizmine hizmet ettiğini, toplantı, eğitim ve diğer seminerlere ev sahibi yapacak şekilde konumlandığını belirterek, Birleşmiş Milletler ve Kanada’nın Suriyeli mültecileri Kanada’ya kabul sürecinde hali hazırda 300 ailenin otellerinde kaldığını, buradan da Kanada’ya götürüldüğünü söyledi. Ayrıca Otelde spor merkezi kurulacağını, Anadolu Atlı Spor Kulübü adı altında binicilik tesislerinin mevcut olduğunu aktaran İçer, otelde spor merkezi de kuracaklarını söyledi.

 

            Belediye Başkanımız Gültekin AYANTAŞ ise sohbet sırasında “Anadolu Otel, salonlarıyla etkinliklerin yapılabileceği büyük alanlarıyla Türkiye’nin her yerinden misafirleri ağırlayan büyük bir otel. Buraya gelen misafirlerinizi Akyurt adına da ağırladığınızı düşünüyorum. Bugün Akyurt’un tüm idareci amirleri olarak otelinize ziyarette bulunduk. İnşallah ileride tekrar geliriz. Tüm personelinize ve size teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum.” dedi. 18.02.2016

02-05-201602-05-201602-05-2016

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.