ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

23 Nisan Ulusan Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçemiz de yapılan çeşitli etkinliklerle kutlandı. 
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusan Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri, saat 09.00´da Cumhuriyet Meydanı´ndaki Atatürk Anıtı´na Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan KALELİ’nin çelenk bırakmasıyla başladı. Törene Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ Kurum Amirleri, Siyasi Parti temsilcileri,Okul İdarecileri, Öğretmenler,Veliler ve çok sayıda öğrenci katılım sağladı. 

Kutlama Programı Saat 10:00’da Akyurt Şehir Stadyumunda devam etti.Program öğrencilerin Şiirlerini okuması,Türk Halk Müziği Koro ve Solo Türküler,Halkoyunları gösterisi,çeşitli yarışmalar,Akyurt  Seğmen ekibinin gösterisi,Hayalimdeki Akyurt konulu yarışmada dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından sona erdi.

Ayrıca Akyurt Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk gelişimi bölümü öğrencileri yüz boyama etkinliği ve palyaço oyunları ile Akyurt İlkokulu öğrencileri İzcilik Kulübü tarafından kurulan çadırlarda yaptıkları etkinlikler ile Bayram Kutlamalarına renk kattılar.

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 3128441855-56

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.