ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen Etkinlikler

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen Etkinlikler

 

                            15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen Etkinlikler    

       15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla ilçemizde çeşitli anma etkinlikleri düzenlenmiştir. Anma etkinlikleri, 14 Temmuz Cumartesi akşamından itibaren ilçemiz kamu kurum ve kuruluşlarının Türk Bayrakları ile donatılması ile başlamıştır.

       15 Temmuz Pazar günü Kaymakamımız Osman ALTIN, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Özkan DEMİRAĞ, İlçe Jandarma Komutan Vekili J.Kd.Bçvş. Ramazan ERSÖZ, İlçe Müftüsü Ahmet SARITAŞ, Daire Amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarımız katılımları ile Şehit kabirlerimizi ziyareti ve İlçemiz Merkez Camii´nde Kur´an-ı Kerim tilaveti ve ülke genelinde okunmuş olan Hatm-i Şeriflerin duası ile devam edmiştir. Anma etkinlikleri kapsamında akşam saatlerinde Cumhuriyet Meydanı´nda Akyurt Belediye Başkanlığı´nca düzenlenmiş olan programda Mevlid-i Şerif okutulmuştur.

       Anma etkinlikleri, 15 Temmuz´u 16 Temmuz´a bağlayan gece saat 00:13´te ilçemiz camilerinin tamamında okunmuş olan selalar ile sona ermiştir.

       Anma etkinliklerine Kaymakamımız ALTIN ile birlikte Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Özkan DEMİRAĞ, İlçe Jandarma Komutan Vekili J.Kd.Bçvş. Ramazan ERSÖZ, İlçe Müftüsü Ahmet SARITAŞ, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarımız katılmışlardır.

 

31-07-201831-07-201831-07-201831-07-2018

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.