ANKARA AKYURT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 Kasım Atatürk´ü Anma Programı

10 Kasım Atatürk´ü Anma Programı

                                     

                                                                10 Kasım Atatürk´ü Anma Programı

 

   Toki Ortaokulu ve Yakupoğlu Ortaokulu’nun İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü adına hazırladığı 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Programı, Akyurt Halk Eğitimi Merkezi  konferans salonunda yapıldı.

    10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Programı, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın ardından Yakupoğlu Ortaokulu Müdür Yardımcısı Nilgül AKYOL´un  günün anlam ve önemini belirtir konuşması ile başladı.

   Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79. yılı için düzenlenen anma programına, Akyurt Kaymakamı Osman ALTIN, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Burhan AYCAN, İlçe Daire Amirleri ve protokolü, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Veliler katıldı.

    Anma programı, şiirler, oratoryo,  slayttan oluşan belgesel ve koronun seslendirdiği Atatürk´ün sevdiği türküleri ile devam etti.

   Program, Akyurt Kaymakamı Osman ALTIN, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Burhan AYCAN,ilçe protokolün programa emeği geçen öğretmenleri ve öğrencileri tebrik etmelerinin ardından sona erdi.

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79. yılı için düzenlenen programına, Toki Ortaokulu ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin Anıtkabir’de düzenlenen Devlet Töreni’ne katılımları da sağlanmıştır..

 

10-11-201710-11-201710-11-201710-11-201710-11-2017

Yıldırım Mah.Dr.Neslihan Özenli Cad.No 7 Halk Eğitim Binası Kat3 Akyurt/Ankara - 312844185556

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.